Izlietots-iemīļots. Desmit jaunu produktu atklājumi

05.04.20

Esot mēnešiem prom no bloga rakstīšanas, kosmētikas lietošanas daudzumi nav palikuši mazāki. Patiesībā, man bija laiks daudz ko izlietot līdz beigām, un tagad esmu gatava padalīties ar produktiem, kas patiešām radīja masu emocijas un patīkamu iespaidus. Šoreiz vairāk rakstā ir iekļauti sejas kopšanas produkti, bet šo un to var atrast no katras kosmētikas kategorijas.

Mēneša favorīti: novembris

06.12.18

Novembris bija patiesi skaists mēnesis. Un lai arī Dzimšanas diena un citi svētki aizritēja kā nebijuši, novembris emocionāli nesa patiesi vairumu skaistas, satraucošas un jaukas emocijas. Šādas emocijas ļoti iedvesmo, liek izsvērt un pārdomāt lietas. Un ne jau uz slikto pusi, tieši labo. Liek padomāt par pārmaiņām. Par tādām, ko iespējams nekad nebūtu domājusi; par pārmaiņām, kas varbūt pat mazlietiņ biedē. Un lai arī cik ļoti mūs var būt kaut kas biedē, ir varbūt jānoriskē un jāpamēģina, lai apjaustu, ka nemaz tik traki briesmīgi nebija. Jo man jau liekas, ka vairāk biedē neziņa nevis vēlme pēc jaunā. Mēs tak visi esam savā veidā zinātkāri. Tad vienmēr kaut ko vēlaties, vajag atcerēties to draiva sajūtu, ka dzen uz priekšu, un ne tik daudz domāt par daudzajiem "bet", kas arī būs neizbēgami, tomēr tie nav paši galvenie.

Mēneša favorīti: oktobris

12.11.18

Drausmas, cik ātri skrien laiks. Skatos bildes, kuras uzņēmu 29.oktobrī, ar domu, ka tūlīt ātri uzrakstīšu savas pārdomas, bet re, kamēr reāli kaut kam pieķēros, jau 12.novembris. Pus mēnesis no novembra teju paskrējis nemanot. Tikko man bija Dzimšanas diena, tūlīt bloga jubileja, simtgades svētki, ka liekas, ierauta esmu kādā paātrinātā laika ritenī.
Tad nu tomēr, ir man vairākas foršas un mīļas lietas, par kurām nepacietībā gribēju pastāstīt, tad lūk, ar lielu, gandrīz divu nedēļu nokavēšanos, mani oktobra favorīti.

Mēneša atskaite: jūlijs

09.08.18

Nu ko, pēdējais vasaras mēnesis ir klāt! Šogad pavisam nevaram sūdzēties par saules daudzumu un karstumu, kas atspoguļojās arī kosmētikas lietošanas paradumos, jo man vajadzēja gana daudz laika, lai vispār izdomātu, kas bija tāds, ko lietoju jūlijā. Likās, ka dekoratīvā kosmētika pavisam aizmirsta, jo galu galā, šādā karstumā vairs nekas uz ādas neturas. Tāpēc, arī šajā reizē vairāk varēšu izteikties par kopjošās kosmētikas produktiem, kas palīdzēja cīnīties ar radušajām problēmām.

Mēneša atskaite: jūnijs

10.07.18

 Jūnijā sanāca gana maz rakstīt, jo biju devusies savā pirmajā oficiālajā atvaļinājumā. Pirms aizbraukšanas kaut ko jau biju uzrakstījusi, bet nepaspēju nopublicēt laikus. Ja runājam, īsumā, par atvaļinājumu, tad tas bija sasodīti lielisks un izdevies! Es vēl aizvien neticu tam, ka biju Parīzē un spēju redzēt visu to, ko kādreiz tik redzēju filmās. Nevaru noticēt, ka beidzot apciemoju savus radus, un aplūkoju, cik viņi izveidojuši sev labu apkārtējo vidi un dzīvi, un iepazinos ar vienu no vecākajām Vācijas pilsētām Trīri, ko dibinājuši romieši. Iemīlējos tās dabā, kalnos un tīrajā gaisā. Nav jābrauc dikti tālu, lai ieraudzītu kaut ko tik neskarti, tīri skaistu. Es nespēju noticēt arī tam, ka pārvarēju savas bailes no lidošanas un pirmo reizi dzīvē vispār kaut kur aizlidoju. Tagad es saprotu, cik pasaule ir skaista un daudz visa kā neesmu paspējusi redzēt. Bet nekas, tagad jau ir domas, kur varētu aizceļot tālāk. Tad nu tas īsumā par maniem jūnija piedzīvojumiem. Bet tālāk par kosmētiku..

Mēneša atskaite: maijs

07.06.18

Maijs bijis īsti svētīgs mēnesis, kad saules daudzums un dabas krāšņums ikvienu lutināja. Viss tik skaisti ziedēja, bija iespēja iegūt jau zeltainu iedegumu. Un liekas, ka šādos laikapstākļos pazūd visas raizes un rūpes. Liekas, ka lietas tiek vieglāk uztvertas, un cilvēki sasvstarpēji paliek laiskāki un miermīlīgāki. Vismaz ikkatram no mums, maijs nesa mazliet piliena atvaļinājuma garšas un sajūtas. Šīs sajūtas bija ne tikai jūtamas, bet arī sataustāmas, jo pēc sevis ievēroju, kad pamosties saules staru ieskauts, liekas, diena izvēršas labāk. Gribas uzvilkt kaut ko neierasti sievišķīgu un krāsainu, jo piegriezušies tie melnbaltie toņi. Arī kosmētikas skatījumā, nevienu maija dienu neuzliku bēšas matētas lūpu krāsas, no kurām ziemā vai teju atkauties nevarēju. Tagad gribējās visu košu, sulīgu un garšīgu.

Mēneša atskaite: aprīlis

21.05.18

Neticēsiet, bet pēdējo reizi šim rakstam pieķēros 4.maijā, kad uzņēmu bildes, ar domu, ka beidzot laikus nopublicēšu rakstu, nevis pus mēnesi vēlāk. Un kur esmu tagad? 20. maijā plānoju rakstīt un stāstīt par aprīlī izmēģināto un lietoto. Īsumā paskaidrojot, kāpēc notiek tā, ka kaut ko šeit uzrakstu vien pāri mēneša pusei ir tāpēc, ka dienās, kad man ir iedvesma rakstīt, nav īsti brīva laika, bet, kad ir brīvs laiks, nav iedvesmas. Apburtais loks, īsāk sakot. Bet lietas labā vēlos darīt lietas, tāpēc, uz šo brīdi skatoties, ar jūnija sākumu vajadzētu būt, ka būs vairāk mirkļu satura radīšanai. Uz priekšu nesapņosim, bet turēsim īkšķus, ka nekas nestāsies ceļā. Nu ko, kad ievads uzrakstīts, un prombūtne paskaidrota, laiks parunāt par kosmētiku.

Mēneša atskaite: marts

16.04.18

Kaut kā ātri aizrit aprīļa dienas, un te pēkšņi, aprīļa vidū, apjaušu, ka līdz šim esmu uzrakstījusi tikai vienu ierakstu, un tā pat nav mēneša atskaite. Situācija ir jālabo, tāpēc šovakar atskaite par to, kas martā bija favorītos, un izlietoto produktu kārtā.

Mēneša atskaite: februāris

06.03.18

Ir jau pienācis marts, bet šis ir pirmais mēneša atskaites raksts. Nebija atskaites ne par decembri, ne janvāri, jo bija vairāki favorītu raksti, un pēc tam vairs, gada sākumā, brīva laika nebija, bet re, saņēmos un uzrakstu tagad par februāri, jo tik daudz kas mēģināts, bet vēl vairāk izlietots, ka vairāk krāt nu pavisam nevar. Un man pašai patīk tādas mazas dzīves atskaites katru mēnesi, tāpēc nesatraucieties - ar lielāko prieku turpinu ierasto tradīciju, katru mēnesi apkopot kosmētikas bilanci un parunāt riņķī apkārt par ikdienā padarīto un piedzīvoto.

2017. gada favorīti: kopjošā un dekoratīvā kosmētika

14.01.18

Sveikas, 2018. gadā! Ir pienācis laiks apkopot un pastāstīt, kas priekš manis ir bijuši produkti, bez kuriem nu nekādi nevarēju iztikt, un nevarēšu iztikt arī šogad! Man par lielu pārsteigumu, salīdzinot ar citu gadu rakstiem, pagājušajā gadā ir sarucis kopjošās kosmētikas favorītu skaists, savukārt ievērojami pieaudzis dekoratīvās kosmētikas favorītu daudzums. Tie produkti, kas atkārtojas no pagājušā vai citiem gadiem, atkārtoti neesmu iekļāvusi, bet tas nenozīmē, ka tie nav mani favorīti vairs. Ir, un jau otro reizi pēc kārtas. Es domāju - ķersimies klāt, jo produktu ir daudz un par katru ir, ko teikt.

Mēneša atskaite: novembris

14.12.17

Tā nu re, ieripojām pēdējā gada mēnesī. Jau pagājušajā atskaitē rakstīju, ka ar lielu nepacietību gaidu novembri, un ekspektācijas bija pamatotas: novembris bija izcils mēnesis! Tik daudz prieka pilnus un īstas laimes mirkļus nebiju piedzīvojusi visa gada garumā, kā tas bija piedzīvots 30 dienu laikā.
Paliku par gadu vecāka, nez vai viedāka, toties šogad, atšķirībā no citiem gadiem, esmu izvērtējusi savas dzīves prioritātes, un beidzot esmu nolēmusi sakārtot lietas, noliekot lieko nost, lai dotu arī sev iespēju meklēt to pilnīgo dzīves piepildījumu. Par gadu vecāks palika arī blogs, kam apritēja 6 gadi. Vai, cik tagad tas liekas daudz, lai gan vēl kā šodien atceros to dienu, kad sāku šo jauno dzīves posmu. Es domāju, ka būsiet pamanījuši, ka laika gaitā blogs nav tik aktīvs un tas ir izskaidrojams pilnīgi vienkārši: es pieaugu.
Manu laiku aizņem daudzas citas lietas, bet toreiz es tak biju tikai skolniece, kas katru dienu pēc plkst. 16:00 bija brīva. Ir mainījušās tēmas, ir mainījušās vīzijas par to, kādu es redzu savu blogu, un, lai arī izskatās, ka plānoju šo lietu nomest un atstāt, tā tas nenotiks. Es nepametu tos, kuri mani gaida un kuri manī redz iespējas. Vienkārši esmu lielu jautājuma zīmju priekšā un liekas, ka dzīve man rāda, uz kurieni iet tālāk, tomēr es bremzēju to realizēt, jo neesmu līdz galam pārliecināta. Šeit jau atspoguļojas tas, ka neesmu riska cilvēks, un, lai arī dzīves viedie saka: "Riskē!", man pirms lēciena gribas pārliecināties, vai piezemēšos daudz maz līdzeni.
Pēc garāka ievada par to, kā es jūtos un kā man sokas, laiks apskatīt kosmētikas mēneša atskaiti, pastāstīt par emocijām un lietām, kur būts un kas redzēts novembra mēnesī.

Mēneša atskaite: oktobris

08.11.17

Tāda sajūta, ka manā dzīvē jauns mēness, nes jaunas pārmaiņas, kas prasa spēju atkal pielāgoties un nedaudz sevi izaicināt lavierēt starp brīvajiem brīžiem, darbu, hobiju un visu citu, kas aizņem manu ikdienu. Līdz galam nesanāks ietērp vārdos sajūtas par jauno darbu, bet divos ierastos un pliekanos vārdos var pateikt - baigi patīk-, lai gan patiesās sajūtas ir lielākas un dziļākas. Ir šī miera sajūta un harmonija, kas saka, ka viss ir noticis pareizi, tā kā bija jābūt. Lai nu kā, biju ļoti aizmirsusies ar bloga lietām, bet esmu uzlikusi sev plāno nepazaudēties un turpināt stāstīt par lietām. Man nemitīgi galvā grozās teikumi un temati, bet pie rokas nav datora, lai to ātri ierakstītu. Ar roku rakstīts zaudē interesi, bet jau vakarā vairs neatceros kas bija tas svarīgais. Tāda nu esmu. Bet šodien kārtējais garais vārdu virknējums par piedzīvojumiem oktobra mēnesī.

Mēneša atskaite: septembris

12.10.17

Kāds pārsteigums, ka beidzot esmu pagodinājusi ar jaunu rakstu, un beidzot sasummēju pagājušā mēneša izdarīto. Labi, sarkasmu jāmet nost, bet vispār man ir šoks - te vienu dienu atliku rakstu, te otru un re, beigās jau mēneša vidus. Neņemiet ļaunā, ka es te vēl pa septembri parunāšos, bet lauzt tradīcijas nu nekādi nevar.

Mēneša atskaite: augusts

05.09.17

Hei, hei, rudens! Pašā ievadā negribas izšaut visu informācijas pulveri, bet neskaitot favorītos, izlietotos un jauno produktus, šajā rakstā pastāstīšu cik interesanti man noslēdzās pēdējās augusta dienas! Bet šajā gadījumā perfekti der mana augusta sākumā gūtā atziņa, ka vienalga cik slikta diena bijusi, tas nenozīmē, ka visa nedēļa, mēnesis vai gads būs slikts. Nepatīkami notikumi ir jāatstāj tajā dienā un nākošā jāsāk ar jaunu sparu un entuziasmu. Šī atziņa man lieliski palīdzēja nepieķerties pie problēmām un censties uztvert lietas vieglāk.

Mēneša atskaite: jūlijs

08.08.17

Tagad, kad esmu atsākusi aktīvo darba dzīvi, šķiet, ka katra diena aizslīd nemanot, un tāpēc atskaiti par pagājušajā mēnesī padarīto sagatavoju tikai tagad, ķerot mirkļus un iespējas vēlos vakaros. Jūlijs bija ļoooti interesants mēnesis, jo tas nesa daudzas pārmaiņas, kas, protams, vistiešāk saistās ar manu jauno darbu. Priekš manis atvērās jauna pasaule, vai drīzāk - jauna dimensija. Bija jāiemācās daudz jaunas lietas, satiku foršus cilvēkus, bija iespēja pārkāpt pāri savām bailēm un nedrošībām, un vienkārši plūst pa straumi. Mana atziņa par pagājušo mēnesi ir definējama šādi: kad par kaut ko šaubies, vispirms sev pajautā "vai es kaut ko zaudēšu?", un ja atbilde ir nē, tad ej un dari, iespēja nav jālaiž vējā, jo dienas, nedēļās vai gada griezumā tas būs bijis tā vērts.

Mēneša atskaite: jūnijs

04.07.17

Iespējams esat pamanījuši, ka pēdējā laikā mazāk laika veltu rakstīšanai un beauty lietām. Tas nav tāpēc, ka mani tas neinteresē. Nē, man patīk vēl aizvien uzzināt jaunas lietas skaistumkopšanas un kosmētikas nozarēs, bet tieši jūnijs bija tas mēnesis, kad vairāk pievērsos dzīvesstila nozarēm un nodarbēm, kas tiešā veidā vairs nesaistās ar kosmētiku. Es sāku domāt par sportošanu, laika plānošanu, brīvdienām brīvā dabā, ne mājas pie datora, brīvdienām ar grāmatu vai filmu pleijlisti, ne rakstu gatavošanu. Kā ilggadējai bloga autorei tā ir slinkuma pazīme, bet kā indivīdam es beidzot meklēju kas vēl mani iedvesmo un ko vēl vēlos pilnveidot sevī. Un ja man jābūt atklātai, es nemaz nejūtos vainīga, ka tā iemesla dēļ cieta blogs. Idejiski man stāv daudz rakstu ideju melnraksti uz manām pārdesmit līmlapiņām, bet reāli man nav tiem iedvesmas vai motivācijas, lai realizētu līdz galam. Ir vairāki raksti, kuriem jau vajadzēja būt publicētiem pagājušajā gadā (!!), bet pat tagad, kad ir laiks, nemaz negribas, jo nav vēlmes.
Viss, ko es gribu pateikt ar šo garo ievadu - dariet lietas iedvesmas un degsmes vadīti, jo tas vienmēr nesīs laimi un gandarījumu. Lai arī kā es bremzēju ar atsauksmēm un cita veida rakstiem, tieši mēneša atskaites ir tās, kuras man patīk, lai arī tas aizņem ļoti daudz mana brīva laika, jo tad es varu pastāstīt par visu sīki un smalki, kas noticis pēdējā 30 dienās. Tad aiziet jūnija atskaitei!

Mēneša atskaite: maijs

06.06.17

Liekas, ka tik tikko ieripojām jūnijā, bet re, jau 6. datums. Kaut kā šoreiz ievilku ar mēneša atskaiti par maiju, bet ceru, ka tik un tā būs interesanti, kas piedzīvots un darīts.
Domājot par maiju kopumā, ieguvu divas atziņas - nevajag pieturēties pie pagātnes kļūdām, attiecību saspīlējumiem u.c., jo tās nedrīkst noteikt un formēt mūsu nākotni, un otra - ir jāpeld līdzi straumei, jo tas novedīs mūs pie īstā mērķa, ko mums paredzēts sasniegt.

Mēneša atskaite: aprīlis

04.05.17

Re, mēs ieripojam jaunā mēnesī. Pilnīgi neticās, ka tūlīt jau vasara. Mana pārdoma par pagājušo mēnesi? Mums katram ir savs laiks, savs ritms un savi atskaites punkti. Un lai arī, ko mums māca un rāda "perfektā" ilūzija jeb sociālie tīkli, neviens nav nedz veiksmīgāks, nedz neveiksmīgāks. Katram ir savs laiks un savs ceļš. Kāds teiks muļķa mierinājums, es teikšu - patiesība. Tikai tam visam vajag pilienu pacietības un viss būs! Tad lai mums nu ir daudz skaisti mirkļi maijā, tikai galvenais protam tos noķert un novērtēt!

Mēneša atskaite: marts

03.04.17

Martā notika vairākas lietas par kurām es varu priecāties. Nē, tie nav tikai laimes pilnie mirkļi, bija arī nelāgi momenti, bet tieši šie nelāgie notikumi, man lika apjaust kas man ir svarīgs, pēc kā es tiecos un kādas ir man būtiskākās vērtības. Galvenais uzsvars tieši uz vērtību skalu. Un es varu būt tikai neizsmeļami pateicīga, ka šīs izvēles mums liek pārbaudīt un atgādina sev pašiem, kas mēs esam. Tas būtu tāds kā atgādinājums, aicinājums un novēlējums - palikt uzticamiem sev un tam, kas sirdij mīļš. Lūk, tā ir panākumu un veiksmes atslēga.
No skaistumkopšanas, martā ir daudz nākuši klāt jaunumi, bet par tiem jau tad tiksim vēlāk skaidrībā. Mēneša favorītos patiešām pārsteidzoši lieliski un forši produkti. Kā arī, varu sev uzsist pa plecu, jo esmu diezgan veiksmīgi arī iztukšoju daudzus produktus. Tā teikt, lai bilance izlīdzinās. Tā kā par visu to un vēl citām lietām raksta turpinājumā.

Mēneša atskaite: februāris

04.03.17

Nezinu kā jums, bet es jau martu uzskatu par pavasari. Lai arī ziema aktīvi vēl cīnās ar pavasari, un nevar īsti saprast, ko jāvelk mugurā, jo te auksts, te silts, bet noskaņojumu tas nebojā absolūti. Marts ir tulpju mēnesim, vieni no maniem mīļākajiem ziediem, un iespējams, tas pateicos tieši Sieviešu dienai? Nevaru sagaidīt, kad varēšu spēlēties spilgtākiem un sulīgākiem pavasara toņiem savā grimā, lai nedaudz iepriecinātu sevi. Līdz tam vēl nedaudz jāpaciešas, un tāpēc šodien atskats uz februārī lietoto, izlietot, nopirkto, redzēto un sajusto utt.
CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan