Tā nu re, ieripojām pēdējā gada mēnesī. Jau pagājušajā atskaitē rakstīju, ka ar lielu nepacietību gaidu novembri, un ekspektācijas bija pamatotas: novembris bija izcils mēnesis! Tik daudz prieka pilnus un īstas laimes mirkļus nebiju piedzīvojusi visa gada garumā, kā tas bija piedzīvots 30 dienu laikā.
Paliku par gadu vecāka, nez vai viedāka, toties šogad, atšķirībā no citiem gadiem, esmu izvērtējusi savas dzīves prioritātes, un beidzot esmu nolēmusi sakārtot lietas, noliekot lieko nost, lai dotu arī sev iespēju meklēt to pilnīgo dzīves piepildījumu. Par gadu vecāks palika arī blogs, kam apritēja 6 gadi. Vai, cik tagad tas liekas daudz, lai gan vēl kā šodien atceros to dienu, kad sāku šo jauno dzīves posmu. Es domāju, ka būsiet pamanījuši, ka laika gaitā blogs nav tik aktīvs un tas ir izskaidrojams pilnīgi vienkārši: es pieaugu.
Manu laiku aizņem daudzas citas lietas, bet toreiz es tak biju tikai skolniece, kas katru dienu pēc plkst. 16:00 bija brīva. Ir mainījušās tēmas, ir mainījušās vīzijas par to, kādu es redzu savu blogu, un, lai arī izskatās, ka plānoju šo lietu nomest un atstāt, tā tas nenotiks. Es nepametu tos, kuri mani gaida un kuri manī redz iespējas. Vienkārši esmu lielu jautājuma zīmju priekšā un liekas, ka dzīve man rāda, uz kurieni iet tālāk, tomēr es bremzēju to realizēt, jo neesmu līdz galam pārliecināta. Šeit jau atspoguļojas tas, ka neesmu riska cilvēks, un, lai arī dzīves viedie saka: "Riskē!", man pirms lēciena gribas pārliecināties, vai piezemēšos daudz maz līdzeni.
Pēc garāka ievada par to, kā es jūtos un kā man sokas, laiks apskatīt kosmētikas mēneša atskaiti, pastāstīt par emocijām un lietām, kur būts un kas redzēts novembra mēnesī.
Mēneša atskaite: novembris
10.12.17 • filmas, grāmatas, iekšējais skaistums, Kinetics, mūzika, pārskats, rokas
Mums katram ir savas raizes un savas problēmas. Tās nav mērāmas, jo katram paša problēmas ir tās vis trakākās. Pazīstot dažādus cilvēkus un uzklausot viņu dzīvesstāstus un ikdienas likstas, ar laiku savā prātā var izkristalizēt kopīgas raizes. Viena no raksturīgākajām problēmām ir laika neveltīšana sev. Ticiet man, es perfekti zinu, ko nozīmē atruna "nav laika", kas sākumā ietekmē tikai apkārtējos, bet jau pēc laika arī sevi pašu. Ir labi būt citiem, bet ir labi būt arī pašam priekš sevis. Ir darbs, ir rēķini, ir naudas lietas, ir dakteri, ir ģimene, bērni, otras puses, raizes un rūpes, un tas beigās apaug "nav laika" sablīvējumā, ka cilvēks vairs nesaprot, kam tad dzīvo. Noteikti ne sev, ja ikdienā nav brīdis pat 10 minūtēm sava prieka.
12.10.17 • Artdeco, Avon, Bioderma, Bobbi Brown, favorīti, filmas, Garnier, grāmatas, izlietotie produkti, L'Oreal, MAC, Maybelline, mati, NYX, Origins, pārskats, Schwarzkopf, Sephora, The Ordinary
Kāds pārsteigums, ka beidzot esmu pagodinājusi ar jaunu rakstu, un beidzot sasummēju pagājušā mēneša izdarīto. Labi, sarkasmu jāmet nost, bet vispār man ir šoks - te vienu dienu atliku rakstu, te otru un re, beigās jau mēneša vidus. Neņemiet ļaunā, ka es te vēl pa septembri parunāšos, bet lauzt tradīcijas nu nekādi nevar.
05.09.17 • Artdeco, Bobbi Brown, Catrice, DNC, Douglas, Dove, Essence, favorīti, filmas, grāmatas, izlietotie produkti, Kinetics, Lumene, Matis, NYX, Par mani, pārskats, pirkumi, Syoss
Hei, hei, rudens! Pašā ievadā negribas izšaut visu informācijas pulveri, bet neskaitot favorītos, izlietotos un jauno produktus, šajā rakstā pastāstīšu cik interesanti man noslēdzās pēdējās augusta dienas! Bet šajā gadījumā perfekti der mana augusta sākumā gūtā atziņa, ka vienalga cik slikta diena bijusi, tas nenozīmē, ka visa nedēļa, mēnesis vai gads būs slikts. Nepatīkami notikumi ir jāatstāj tajā dienā un nākošā jāsāk ar jaunu sparu un entuziasmu. Šī atziņa man lieliski palīdzēja nepieķerties pie problēmām un censties uztvert lietas vieglāk.
04.07.17 • Batiste, Bioderma, Biovene, Catrice, Douglas, Dove, favorīti, filmas, izlietotie produkti, Kinetics, L'Oreal, Nivea, NYX, pārskats, pirkumi, Splat
Iespējams esat pamanījuši, ka pēdējā laikā mazāk laika veltu rakstīšanai un beauty lietām. Tas nav tāpēc, ka mani tas neinteresē. Nē, man patīk vēl aizvien uzzināt jaunas lietas skaistumkopšanas un kosmētikas nozarēs, bet tieši jūnijs bija tas mēnesis, kad vairāk pievērsos dzīvesstila nozarēm un nodarbēm, kas tiešā veidā vairs nesaistās ar kosmētiku. Es sāku domāt par sportošanu, laika plānošanu, brīvdienām brīvā dabā, ne mājas pie datora, brīvdienām ar grāmatu vai filmu pleijlisti, ne rakstu gatavošanu. Kā ilggadējai bloga autorei tā ir slinkuma pazīme, bet kā indivīdam es beidzot meklēju kas vēl mani iedvesmo un ko vēl vēlos pilnveidot sevī. Un ja man jābūt atklātai, es nemaz nejūtos vainīga, ka tā iemesla dēļ cieta blogs. Idejiski man stāv daudz rakstu ideju melnraksti uz manām pārdesmit līmlapiņām, bet reāli man nav tiem iedvesmas vai motivācijas, lai realizētu līdz galam. Ir vairāki raksti, kuriem jau vajadzēja būt publicētiem pagājušajā gadā (!!), bet pat tagad, kad ir laiks, nemaz negribas, jo nav vēlmes.
Viss, ko es gribu pateikt ar šo garo ievadu - dariet lietas iedvesmas un degsmes vadīti, jo tas vienmēr nesīs laimi un gandarījumu. Lai arī kā es bremzēju ar atsauksmēm un cita veida rakstiem, tieši mēneša atskaites ir tās, kuras man patīk, lai arī tas aizņem ļoti daudz mana brīva laika, jo tad es varu pastāstīt par visu sīki un smalki, kas noticis pēdējā 30 dienās. Tad aiziet jūnija atskaitei!
Viss, ko es gribu pateikt ar šo garo ievadu - dariet lietas iedvesmas un degsmes vadīti, jo tas vienmēr nesīs laimi un gandarījumu. Lai arī kā es bremzēju ar atsauksmēm un cita veida rakstiem, tieši mēneša atskaites ir tās, kuras man patīk, lai arī tas aizņem ļoti daudz mana brīva laika, jo tad es varu pastāstīt par visu sīki un smalki, kas noticis pēdējā 30 dienās. Tad aiziet jūnija atskaitei!
04.05.17 • Batiste, Bio2You, Blistex, Catrice, Dove, Dzintars, Eisenberg, Essence, favorīti, filmas, grāmatas, H&M, izlietotie produkti, Kiehl`s, MOSSA, pārskats, pirkumi, Schwarzkopf Professional, Vichy
Re, mēs ieripojam jaunā mēnesī. Pilnīgi neticās, ka tūlīt jau vasara. Mana pārdoma par pagājušo mēnesi? Mums katram ir savs laiks, savs ritms un savi atskaites punkti. Un lai arī, ko mums māca un rāda "perfektā" ilūzija jeb sociālie tīkli, neviens nav nedz veiksmīgāks, nedz neveiksmīgāks. Katram ir savs laiks un savs ceļš. Kāds teiks muļķa mierinājums, es teikšu - patiesība. Tikai tam visam vajag pilienu pacietības un viss būs! Tad lai mums nu ir daudz skaisti mirkļi maijā, tikai galvenais protam tos noķert un novērtēt!
04.03.17 • favorīti, filmas, izlietotie produkti, mūzika, pārskats, pirkumi
Nezinu kā jums, bet es jau martu uzskatu par pavasari. Lai arī ziema aktīvi vēl cīnās ar pavasari, un nevar īsti saprast, ko jāvelk mugurā, jo te auksts, te silts, bet noskaņojumu tas nebojā absolūti. Marts ir tulpju mēnesim, vieni no maniem mīļākajiem ziediem, un iespējams, tas pateicos tieši Sieviešu dienai? Nevaru sagaidīt, kad varēšu spēlēties spilgtākiem un sulīgākiem pavasara toņiem savā grimā, lai nedaudz iepriecinātu sevi. Līdz tam vēl nedaudz jāpaciešas, un tāpēc šodien atskats uz februārī lietoto, izlietot, nopirkto, redzēto un sajusto utt.
04.02.17 • Bio Oil, Biotherm, Bourjois, Catrice, DNC, favorīti, filmas, Isadora, izlietotie produkti, L'Oreal, Makeup Revolution, pārskats, Phytorelax, Pien-, pirkumi, PUREDERM, RCMA, Schwarzkopf Professional, Stenders
Saka, ka janvāris ir tāds izmēģinājuma mēnesim jaunajam gadam. Pilnībā piekrītu, jo janvāris tiešām pazibēja tik ļoti ātri, ka īsti nepaspēju kaut ko izdarīt. Neesmu no tiem, kas uzliek sev katru gada sākumā kaut kādas apņemšanās. Es drīzāk esmu nolikusi sev ilgtermiņa ieceres, ko zinu, ko vēlos izdarīt. Tomēr, liekas, ka reiz ja jauns sākums, jābūt uzrāvienam. It kā enerģijas pietiktos, bet ir sajūta, ka uz galvas uzlikts tāds smagums, ka nevar izslieties taisni un paceltu galvu iet uz priekšu. Nez, varbūt izdosies saņemties februārī? Viss jau ir gribasspēkā, tāpēc jāsaņem sevi rokās un noņem tas smagums no sevis. Kaut kā man pirms šādiem atskaišu rakstiem patīk nedaudz pafilozofēt. Liekas, ka dažkārt rakstot tikai par skaistumkopšanas un visādiem līdzekļiem, pazūd realitāte, kas dzīvo man aiz muguras.
Man nebūs garš ievads par mēneša atskaiti. Kā tikai tas, ka pienācis laiks apkopot kas labs sadarīts un padarīts, iemīļots pagājušā mēnesī. Aiziet!
Man nebūs garš ievads par mēneša atskaiti. Kā tikai tas, ka pienācis laiks apkopot kas labs sadarīts un padarīts, iemīļots pagājušā mēnesī. Aiziet!
05.11.16 • Artdeco, Artistry, Douglas, Dzintars, favorīti, filmas, Garnier, izlietotie produkti, Kiehl`s, Kiko, L'Oreal, Lotos Pharma, MAC, Makeup Geek, mūzika, NYX, pārskats, Planeta Organica, Schwarzkopf, Sebamed
Beidzot, beidzot pieķeros, lai uzrakstītu mēneša atskaiti par oktobri, bet nekas - labs nāk ar gaidīšanu. Šodien rakstā būs daudz un dažādas lietās (dā, kāds pārsteigums, katru mēnesi tā :D), bet vairāk vai mazāk, centīšos uzrakstīt maksimāli tik ērti, lai viena raksta garums nav kā grāmatas vienas daļas garums.. Ja pāris vārdos kāds bija oktobris, tad - garš. Jā, es nejokoju. Man kaut kā likās, ka laiks ritēja lēnāk. Nav jau nekāda atšķirība, bet pieļauju domu, ka tas bija tāpēc, ka divas dienas nedēļā mani vakari ir palikuši daudz garāki, ka vakarā atnākot mājas nometu mantas, nomazgāju seju, iztīru zobus un dodos gulēt. Ar visu to, ka laiks ritēja vēlāk, man liekas, ka īsti neuztrāpīju uz skaisto rudens laiku, lai gan oktobra sākumā zelta rudens laikā biju Kuldīgā, un laiks tur bija tik "fantastisks", ka nosalu :D
Labi, ko es te sūdzos. Jebkurā gadījumā, klāt ir novembris, bet mazā astīte no oktobra ir palikusi. Aiziet!
Labi, ko es te sūdzos. Jebkurā gadījumā, klāt ir novembris, bet mazā astīte no oktobra ir palikusi. Aiziet!
03.10.16 • Artdeco, Artistry, Batiste, Douglas, Essence, favorīti, filmas, izlietotie produkti, Kiehl`s, Madara, Maxfactor, MOSSA, NYX, pārskats, Pharma Nord, Pien-, pirkumi, skaistums no cita skatpunkta, smaržas
Ja man jāraksta kopvērtējums par septembri, tad tas bija psiholoģiski ļoti grūts. It sevišķi ģimenes lietās. Pirms pāris nedēļām nomira mūsu tik ļoti mīlētais suņuks, kam īsti vēl joprojām nespēju noticēt, vecmammu ielika slimnīcā uz mēnesi, un vēl apkārt sev tik tuvajiem notika visādi atgadījumi. Tas krita viens pēc otra, kad likās, ka laikam vairāk nevar. Ir tik dīvaini, kad liekas, ka viss ir tik mierīgi, nekas īstenībā tā nav, un kā vakar redzētajā filmā "The Sea of Trees "galvenais varonis teica: "Dzīve mums piespēlē negaidītus notikumu, lai atgādinātu mums, kas patiešām ir nozīmīgs." Nekas jauns, tomēr tik ļoti aizķērās prātā. Ir šausmīgi, kad šādas lietas atgadās, bet vienīgais, kas mums šādas situācijās paliek, ir pozitīvais domu spēks, lai viss izdotos. Es zinu, ka katram ir sava sāpe, kas iekšēji grauž, tāpēc visiem vēlu tikai to pašu labāko. Es nevaru teikt, ka viss būs labi, jo to nezinu, bet ziniet, ka mums visiem ir grūti brīži dzīvē, bet pēc tādiem nāk miers un labklājība. Vienkārši tam ir jānotic.
Lai arī tāda tāla atkāpe no šodienas raksta, nevaru nepadalīties ar šo stāstu, jo bez visa šī greznuma un jaukuma, kas visiem liekas tik spozmes žilbinošs un skaists no malas, realitāte taktē savu dzīves ritmu. Man šoreiz būs grūtāk meklēt vārdus un metaforas, bet es pacentīšos tā, lai šis ir kā atelpas brīdis no visiem smagumiem un ikdienas raizēm.
03.09.16 • Artdeco, Becca, Biotherm, Catrice, favorīti, filmas, Garnier, izlietotie produkti, Kiehl`s, Kinetics, L'Oreal, Maybelline, Mixa, Nuxe, Oriflame, pārskats, Schwarzkopf Professional, The Body Shop, Urban Decay
Rakstot ar par augustā piedzīvoto 3. septembrī, ir nedaudz neierasti. Likās, ka viens mēnesis ir iztrūcis, vismaz kosmētikas sektorā, jo atminoties, kas bija mani favorīti, prasīja kādu brītiņu, lai gan ierasti tas bija ātri un bez problēmām. Kāpēc tā? Grūti teikt, vienkārši nespēju atcerēties vai vispār esmu lietojusi kaut ko citu kā visu laiku vienu un to pašu, un tad atskārtu - esmu ieslīgusi kosmētikas rutīnā, jo secināju, ka visu vasaru lietoju praktiski vienus un tos pašus produktus. Mana apņemšanās rudenim? Nomest nost visus ierastos produktus un mēģināt kaut ko jaunu un būt dažādai, citādi ir daudz skaistu jaunumu, bet rokas neceļas mēģināt. Nolikums rudenim - nēsāt vairāk piesātinātas krāsas. Rudens lietas atstāsim rudenim, bet ķeramies klāt vasaras pēdējā mēneša - augusta atskaite.
02.08.16 • Artdeco, Attirance, Batiste, Bourjois, Catrice, favorīti, filmas, grāmatas, izlietotie produkti, izstāde, konkurss, Lavera, Maybelline, Nivea, Oriflame, Pien-, pirkumi, Schwarzkopf Professional, Syoss, The Body Shop
Hei, augusta otrajā dienā! Tā vien šķiet, ka tikko sākās jūlijs, bet re - jau augusts, kas nozīme, ka tūlīt rudens jau klāt. Jūlijs pagāja visai interesantā gultnē, jau domājot vien par to, ka pirmo reizi mūžā slimoju vasaras karstākajā mēnesī ar vīrusu, kas nolika mani slīpi uz veselu nedēļu. Toties, visam ir arī gaišā maliņa, uz šoreiz gaišā maliņa izpaužas tajā, ka izlasīju 2 grāmatas un pabeidzu vienu, kuru nespēju izlasīt vēl no pavasara laika trūkuma pēc. Ir vairāki jauni un interesanti produktiem par kuriem pastāstīšu, un rakstā beigās jūs gaida mazītiņš konkurss. :) Tātad, aiziet!
05.06.16 • Artdeco, Baikal Herbals, Batiste, blogs, Daytox, Douglas, Essence, favorīti, filmas, izlietotie produkti, Joik, Lush, Makeup Geek, Model Launcher, Oriflame, pirkumi, Schwarzkopf Professional, The Balm, Vaseline
Ir pierasts, ka mēneša atskaites publicēju pirmajā mēneša dienā, tomēr šoreiz 1. jūnijs bija man ļoti satraukuma pilna un svarīga diena, jo aizstāvēju bakalaura darbu un tagad pilntiesīgi varu teikt, ka esmu ieguvusi grādu. Protams, pēc tā visa man nācās atgriezties darba ritmā, tāpēc atkal - fotogrāfijas neizdevās izveidot un raksts atlikās par vairākām dienām. Vakar paviesojos 12. klases izlaidumā un tikai naktī atgriezos mājās, tāpēc par to, kas iemīļots, nīsts, jauns un izlietots rakstu tikai šodien.
01.03.16 • Anastasia Beverly Hills, Bioderma, Ceano Cosmetics, Douglas, favorīti, filmas, izlietotie produkti, Joik, Kiehl`s, L'Oreal, Madara, Nivea, Par mani, pirkumi, Rituals, Schwarzkopf Professional, Stenders, The Body Shop
Tad nu tā, ir jau marts es tiešām neticu, kur pagāja februāris. Šķiet, tikko runāju par janvāra beigām, bet jau marts. Februāris bija interesants un jaunu atklājumu mēnesis. Februāris nesa pārmaiņas it visā, kas tiešā veidā atbild par manu nākotni, bet ir interesanti apzināties, ka priekšā gaidāmas jaunas lietas un idejas, kuras realizēt (iespējams pat tuvākajā nākotnē). Kosmētika? Daudz, un nekas nav mainījies, bet kosmētiku lietoju un pērku ar veselo saprātu. Šajā mēnesī saņēmu arī daudzus paraugu sūtījumus un jāsaka, ka man jau tagad patīk tas, kas tūlīt, tūlīt jau sveicinās pavasari veikalu plauktos. Atsauksmes netop tik ātri kā gribētos, bet apsolu, ka jau šajā rakstā padalīšos ar pārdomām un viedokli par vairākiem produktiem.
01.02.16 • Artdeco, Artemis, Bioderma, Clarins, Eucerin, favorīti, filmas, izlietotie produkti, Kiehl`s, Laura Mercier, Madara, mūzika, Organic People, Oriflame, pirkumi, Rimmel, Schwarzkopf Professional, Tangle Teezer
Daudzi apgalvo, ka janvāris ir murgu mēnesis, jo nav iespējams vēl pierast, ka ir jauns gads un jaunas apņemšanās :D Janvāra mēnesis ir pagājis diezgan zīmīgi labi gan personīgajā izpausmē saistībā ar universitāti, gan darba sfērā, jo beidzot darbs no mājām ir pārcelies uz biroju, kas ir ļoti labi. Nav jau tā, ka mājās nav forši strādāt, bet tad nav iespēja nošķirt kurā brīdī esmu mājām un kurā brīdī vēl aizvien darbā. Kosmētikas sfērā, es biju "nedaudz" aizrāvusies ar interneta pasūtījumiem. Iegādājos vairākas pasaules kosmētikas mīļu izslavētas lietas, par ko esmu patīkami satraukta, bet ir vēl lietas, kas tikai ceļo pie manis. Nu jā, un pie reizes uz lielajām Asos atlaidēm nopirku sev izlaiduma kleitu. Lai arī algu šoreiz nepažēloju, bet esmu lepna, ka investēju kvalitatīvās lietās nevis izmetu naudu par sliktām lietām.
26.12.15 • Artdeco, Avene, Ceano Cosmetics, dāvana, Essence, filmas, grims, H&M, L'Oreal, NARS, Oriflame, Par mani, Rimmel, Rival de Loop, smaržas, svece, The Balm
Tā nu ir, ka šogad svētki ir bez sniega, bet toties ar saulainu dienu, ka rodas sajūta - ir Lieldienas. Protams, sniegs ir tikai papildinājums, jo patieso sajūtu rada cilvēki ar kuriem tiek sagaidīti šie skaisti svētki kopā. Diemžēl mūsmājās, jau kādu laiciņu nav īsti līdz galam tās sajūtas kā bija pirms 5 gadiem, jo diemžēl vairāki mīļie tagad dzīvo ārzemēs un visi mēs kopā nevaram būt. Tas ļoti skumdina.
05.12.15 • Artemis, Batiste, Dove, favorīti, filmas, izlietotie produkti, Joik, Just, Kiehl`s, Lumene, Lush, Madara, Maxfactor, Oriflame, Pien-, pirkumi, Rimmel, Rituals, Schwarzkopf Professional, Silvanols
Laikam tik ilgu laiku es sen nebiju bijusi pazudusi. Atvainojos. Novembris pagāja diezgan izteikti kā miglā tīts, jo sākumā bija mana Dzimšanas diena, valsts svētki, un tad sākās gada nogales smagie darbi, kas izsita mani no jebkādiem rāmjiem. Gāju gulēt 6.00 un cēlos 9.00, bet viss vēl ir priekšā.. vienā vārdā - diploms. Ā, un nu, protams, iestājās taču oficiāli ziema, kas nozīmē, ka pēc plkst. 17 aizmirsti par jebkādu fotografēšanu dienas gaismā, tāpēc nebija ne iedvesmas vairs meklēt vārdus, un gaismas, lai būtu materiāls par kuru rakstītu.
01.11.15 • Artdeco, Aussie, Batiste, Biotherm, Catrice, Dove, Eveline Cosmetics, favorīti, filmas, Garnier, ISANA, izlietotie produkti, Kiehl`s, Madara, Mixa, mūzika, Oriflame, pirkumi, Rival de Loop, Schwarzkopf Professional
Ir aizvadīts vēl viens kārtīgs rudens mēnesis un tagad varam gatavoties jau pirmajam sniegam. Man oktobris pagāja salīdzinoši ātri, ritot vienmuļi, bez satraukumiem, ko nevarēs teikt par novembra mēnesi. Laikam mans lielākais rudens prieks bija tas, ka šogad netipiski ilgi kokos bija redzamas lapas un tas nozīmēja, ilgāk varēja baudīt "Zelta rudeni". Nevienā bildē gan neesmu iemūžinājusi, bet atmiņās un sirds siltumam, rudens dzeltenums priecēja. Oktobrī acīmredzami vairāk esmu pievērsusies sejas ādas kopšanai, jo laikapstākļu maiņa ir atstājusi savas pēdas, tāpēc no kosmētika favorītiem šoreiz redzēsiet tikai kopjošo kosmētiku. Pietiek runāt riņķi un apkārt, laiks kārtīgām sarunām par oktobrī izdarīto!
01.05.15 • Artdeco, Barbara Hofmann, Catrice, Clarins, favorīti, filmas, Garnier, izlietotie produkti, Kiehl`s, Lovea, MOSSA, mūzika, Nivea, Physiogel, pirkumi, Rival de Loop, Schwarzkopf Professional, The Body Shop
Nebūšu oriģināla sakot, ka aprīlis paskrēja vēja spārniem, bet man patīk, jo mēs galu galā tuvojamies saulainajam gada periodam, kad biezās un siltās drēbes var mest pie malas un arī smagnējos toņus kosmētikā likt tā nedaudz tālāk un dot ceļu gaisīgajam un pavasarīgajam. Aprīļa mēnesī jau iesāku stāstīt par daudz interesantām lietām un vairākas no tām ir kļuvušas par favorītiem, paspētas izlietoties un jau būt ierindā atpakaļ. Lūk tāda man tā kosmētikas ceļošanas dzīvē.
20.07.14 • Artdeco, filmas, Garnier, nagi, Nedēļas mīluļi
Šajā nedēļā bija daudz kas darāms, un beidzot izrāvos, lai kau uz trīs stundiņām nedaudz pasauļotos. Iedegums gan nu tāds, ne īpaši, bet prieks tomēr ir, ka saule ar noķerta.
Žēl taču būtu ja ne reizi nav normāli iegūts iedegums šovasara, jo līdz vasaras beigām ir palikušas vien 6 nedēļas, un tad atkal rudens klāt.
Nedēlas atskaitēs šodien turpināšu tēmu par sauli, filmām un košiem nagiem!
Žēl taču būtu ja ne reizi nav normāli iegūts iedegums šovasara, jo līdz vasaras beigām ir palikušas vien 6 nedēļas, un tad atkal rudens klāt.
Nedēlas atskaitēs šodien turpināšu tēmu par sauli, filmām un košiem nagiem!



