Par Zanda&Life

Laba diena, rīts vai vakars, atkarīgs no tā, kurā brīdī lasāt manu stāstu par šo blogu un mani pašu. Sveiks, lasītāj!

Daudzi ir jautājuši, kāds bija iemesls tam, kāpēc izdomāju, ka vēlos rakstīt savu blogu? Godīgi sakot, nav viena un konkrēta atbilde. Varbūt īsto iemeslu nemaz nekad nav bijis. Es vienkārši vienā dienā iekšēji sajutu, ka vēlos savu blogu. Vēlos rakstīt. Par ikdienu, par savām pārdomām. Tā kā man vienmēr patika rakstīt slepeno dienasgrāmatu, tad mans blogs kļuva kā mana virtuālā dienasgrāmata. 

Tā 2011. gadā, zīmīgi, pirms valsts svētkiem, izveidoju savu blogu pilnīgā slepenībā. Un tā pus gadu slepus fotografēju, slepus rakstīju, jo kautrējos un baidījos, ko par mani padomās citi, jo tajā laikā vārdi blogs un blogeris bija pielīdzināms NLO (smejos). Tajā laikā Latvijā par skaistumkopšanu rakstīja aptuveni 15 cilvēki, tagad mūsu ir daudzreiz vairāk, tāpēc man ir arī prieks būt vienai no "aizsācējām".

Vislielāko atspērienu guvu, kad tiku pie reāliem darba grožiem jeb vienkāršākā valodā - sāku strādāt par kosmētikas konsultanti. Tad es sapratu, ka visas paaudzes sievietes vieno gandrīz vienas un tās pašas problēmas, tāpēc bloga saturs mainījās no vienkārša bla, bla par nopietnām un mums vienojoši svarīgām tēmām, kuras es teju katru dienu uzklausīju no savām klientēm. “Kādas acu ēnas izvēlēties?”, “Kā atrast īsto lūpu krāsas toni ikdienai?”, “Kurš tonālais krēms ir atbilstošākais manai ādai?” utt.

Blogs Zanda&Life ir mans stāsts, pieredze, saruna un solidarizēšanās ar draudzenēm, un vispār sievietēm kopumā. Blogs ir kā notikums, kur kopā satiekas draudzenes, un, velkot laukā no kosmētikas maciņa produktus un līdzekļus, stāsta, kas patīk un kas nē. Saruna par kosmētiku un skaistumkopšanu. Pabrīdināšu, ka man patīk ļoti gari rakstīt, jo tā ir kā klačošanās par nopietno un nenopietno.

Visu šo laiku, kopš rakstu blogu, esmu vairākkārtīgi mainījusi bloga identitāti, kas mainījās vienkopus ar mani pašu, jo arī es pieaugu, mainīju savus uzskatus, apjautu un atradu lietas, kas mani vairāk sāk interesēt.
Pirmajā, lielajā izglītības papīrā saucos multimediju komunikācijas speciāliste. Kāpēc to pieminu? Jo studiju dzīves posms universitātē formēja manu spēju paust viedokli, kļūt kristiskākai, atklāt lietas, kas mani iedvesmo un patīk. Un šī spēja paust kritisku viedokli ļoti daudz formē manu atsauksmju saturu, kur, nebaidos būt dažkārt pat pārāk asa savos izteicienos, tomēr esmu par taisnību, tātad  - patiesību.
Un tomēr oficiāls dokuments nenosaka mūsu personību, un manai personībai sirdij mīļa tik un tā paliek skaistumkopšanas joma, tāpēc arī ikdienā palīdzu sievietēm tapt skaistākām, rādot un mācot par kosmētiku un sevis kopšanu. 

Nav jau tā, ka visa dzīve paiet kosmētika ielenkumā, tāpēc atslodzes brīžiem sev, man ļoti patīk skatīties filmas, iedziļināties stāstu naratīvos, meklēt tajos kopsakarības, analizēt un pavadīt laiku, reflektējot ar sevi par redzēto, un viedokļu pārdomās ar citiem, tāpēc nevairos par savu filmu izlasi rakstīt vismaz reizi mēnesī arī šeit. Teātris - tas arī ļoti mīļš sirdij. Grāmatas? Gribētu vairāk pievērsties, lai gan pamazām labojos un gada laikā vismaz 10 grāmatas tiek izlasītas. 

Pēc neliela ievada par sevi, esiet sveicināti manā radošajā stūrītī – Zanda&Life. Priecāšos par katru jaunu sekotāju un komentāru, jo tā ir lielākā balva – komunicēt ar jums un apmainīties viedokļiem. Tomēr, ja negribas rakstīt publiski vai ir kāds privāts jautājums, droši rakstiet uz manu e-pastu: z.mileiko@inbox.lv

Lai superīga diena!
Zanda&Life citviet medijos:
 • Gemius pavasara blogu tops 2017 (19. vieta no 89 blogiem, 2. vieta kategorijā "Skaistumkopšana un mode") šeit
 • Latvijas skaistuma atkarīgo iecienītākā kosmētika: tonālais krēms šeit
 • Gemius rudens blogu tops 2016 (22. vieta no 89 blogiem, 1. vieta kategorijā "Skaistumkopšana un mode") šeit
 • Ladyloan.lv Selfiju Akadēmija. Lekcija nr.7. Make-up kļūdas selfijos. šeit
 • Ladyloan.lv Selfiju Akadēmija. #nomakeup selfijs šeit
 • Gemius pavasara blogu tops 2016 (24. vieta no 100 blogiem)
 • portāls Intensa Pro "TOPS: Latvijas iedvesmojošie skaistuma blogeri": šeit
 • ReTv raidījums "Atvērti pasaulei", tēma "Vardarbība": šeit
 • portāls Blogsale "Iepazīsti Latvijas beauty blogeres": šeit
 • blogs Arta`s Place "Iepazīsimies": šeit
 • Expo Beauty 2015 preses konference: šeit
 • Radio Pieci intervija: 14.00 Brīvdienu afiša (sākums 3:15:20)
 • žurnāls "Otkrito", nr. 10, 2015, raksts - Топ 10 бьюти-блогеров
 • Kas Jauns "Sievietēm lielāka interese par Latvijas populārākajiem blogiem": šeit
CopyRight © | Theme Designed By Hello Manhattan