Šoreiz, 5 jaunumu rakstā, vairāk sejai paredzētie produkti, un izteikti vairāk dekoratīvie produkti, bet tos vairāk ikdienas gaitās mainu, tāpēc gribas pastāstīt, kas labs atklāts.
5 jaunumi skaistumplauktā: aprīlis
16.04.17 • acis, Artistry, Catrice, Douglas, Maybelline, Makeup Revolution, maska, NYX, Oriflame, Origins, pārskats, seja, Stenders, The Balm, Vichy
Kad mēs esam gana atpūtušies, uzņemam pilnvērtīgu uzturu un lietoju 2L ūdens dienā, tad mūsu āda burtiski staro no veselīguma. Bet realitātē, mēs šo ādas mirdzumu slāpējam ar stresu, apkārtējās vides apstākļiem un nepilnvērtīgu pārtiku, tāpēc sejas āda biežāk izskatās blāva un nespodra. Par laimi ir produkti, kas ļauj nedaudz šmaukties, ar īpašiem līdzekļiem panākt šo starojoša āda efektu. Nodomāju, ka ir sācies pavasaris, un tagad saules gaisma izceļ visus mūsu mīnusiņus sejas ādā, tai skaitā nespodro un nevienmērīgo ādas toni, tāpēc apkopoju 15 produktus, kopjošos un dekoratīvos, kas palīdzēs iegūt mirdzošas ādas izskatu.
17.03.17 • acis, Artdeco, Becca, Catrice, Dienas grims, Douglas, grims, L'Oreal, lūpas, Maybelline, Makeup Geek, Model Launcher, NYX, Oriflame, pārskats, RCMA, Rimmel, video
Iestājoties siltākiem laika apstākļiem, tā vien gribas vilkt laukā košākas krāsas. Tā kā priekš koraļļiem un oranžiem toņiem, man personīgi liekas nedaudz pa agru (jo nav īsti vēl nav iedegums), tad rozā un fuksiju toņi ir perfekti, lai piešķirtu nelielu odziņu ikdienas gaitām. Ne tikai kosmētika, starp citu. Kā jau katru pavasari, tieši fuksija tonis ir tas, kas neiziet no modes. Un tā ir. Tas ir košs, tas ir sievišķīgs un piestāv teju katram ādas tonim.
Atvēru savu nodalījumu ar fuksijas un rozā lūpu krāsām, spīdumiem un secināju, ka tāda viena spilgta un patiesi skaista fuksija man ir tikai no Oriflame zīmola, tonī Pink Mambo. Šo superīgo toni atklāju pagājušās vasaras beigās, bet nolēmu, ka šis tonis ir piemērots arī saulainām pavasara dienām.
Atvēru savu nodalījumu ar fuksijas un rozā lūpu krāsām, spīdumiem un secināju, ka tāda viena spilgta un patiesi skaista fuksija man ir tikai no Oriflame zīmola, tonī Pink Mambo. Šo superīgo toni atklāju pagājušās vasaras beigās, bet nolēmu, ka šis tonis ir piemērots arī saulainām pavasara dienām.
10.01.17 • Avon, Bourjois, Catrice, Douglas, Dzintars, favorīti, Garnier, izlietotie produkti, Kiehl`s, L'Oreal, Mara Naturals, NYX, Oriflame, Origins, pārskats, pirkumi, Sebamed, seja, Syoss
Radušos dzīves sarežģījumu dēļ izpalika divu mēnešu atskaite par favorītiem, izlietotajiem produktiem un jaunumiem. Gribēju atmest ar roku un izlaist šo divu mēnešu atskaiti, bet no otras puses liekas, ka tas ir tāds labs atgriešanās sākums, lai turpinātu un ieskrieties atpakaļ savās sliedēs. Man tiešām pa šo laiku ir sakrājušies milzīgi daudzi kosmētikas krājumi, ka rakstīt un rakstīt varētu. Pacietības un tad jau par pašu labāko vai sliktāk sarakstīšu.
27.09.16 • Artdeco, Biotherm, Davines, Essence, favorīti, Kiehl`s, Korres, L'Oreal, Lavera, Makeup Geek, Milani, Morphe Brushes, Oriflame, pārskats, sezonas favorīti, Syoss, The Balm, The Body Shop, Toni&Guy, Vera Mona
Ir sākusies jauna sezona un laiks aizvadīt aizejošo, vasaru, noliekot malā visas plānās drēbes, sandales un plānās kleitas, jo laiks tuntulēties ciešāk jau siltās šallēs, mēteļos un ērtos rudens zābakos. Noslēdzot kādu posmu, jāatskatās uz to, kas padarīts un kas piedzīvots. Manā gadījumā, kas paticis. Rakstos šo rakstu atminējos, ka tieši gadu atpakaļ uzsāku šo tradīciju katru jaunu sezonas sākumu sagaidīt ar iepriekšējās sezonas iemīļotākajiem produktiem bez kuriem nebija iedomāja neviena vasaras diena. Lūk, šie ir varoņi, kas 2016. gada vasarā bija mani sabiedroti ik dienas!
03.09.16 • Artdeco, Becca, Biotherm, Catrice, favorīti, filmas, Garnier, izlietotie produkti, Kiehl`s, Kinetics, L'Oreal, Maybelline, Mixa, Nuxe, Oriflame, pārskats, Schwarzkopf Professional, The Body Shop, Urban Decay
Rakstot ar par augustā piedzīvoto 3. septembrī, ir nedaudz neierasti. Likās, ka viens mēnesis ir iztrūcis, vismaz kosmētikas sektorā, jo atminoties, kas bija mani favorīti, prasīja kādu brītiņu, lai gan ierasti tas bija ātri un bez problēmām. Kāpēc tā? Grūti teikt, vienkārši nespēju atcerēties vai vispār esmu lietojusi kaut ko citu kā visu laiku vienu un to pašu, un tad atskārtu - esmu ieslīgusi kosmētikas rutīnā, jo secināju, ka visu vasaru lietoju praktiski vienus un tos pašus produktus. Mana apņemšanās rudenim? Nomest nost visus ierastos produktus un mēģināt kaut ko jaunu un būt dažādai, citādi ir daudz skaistu jaunumu, bet rokas neceļas mēģināt. Nolikums rudenim - nēsāt vairāk piesātinātas krāsas. Rudens lietas atstāsim rudenim, bet ķeramies klāt vasaras pēdējā mēneša - augusta atskaite.
02.08.16 • Artdeco, Attirance, Batiste, Bourjois, Catrice, favorīti, filmas, grāmatas, izlietotie produkti, izstāde, konkurss, Lavera, Maybelline, Nivea, Oriflame, Pien-, pirkumi, Schwarzkopf Professional, Syoss, The Body Shop
Hei, augusta otrajā dienā! Tā vien šķiet, ka tikko sākās jūlijs, bet re - jau augusts, kas nozīme, ka tūlīt rudens jau klāt. Jūlijs pagāja visai interesantā gultnē, jau domājot vien par to, ka pirmo reizi mūžā slimoju vasaras karstākajā mēnesī ar vīrusu, kas nolika mani slīpi uz veselu nedēļu. Toties, visam ir arī gaišā maliņa, uz šoreiz gaišā maliņa izpaužas tajā, ka izlasīju 2 grāmatas un pabeidzu vienu, kuru nespēju izlasīt vēl no pavasara laika trūkuma pēc. Ir vairāki jauni un interesanti produktiem par kuriem pastāstīšu, un rakstā beigās jūs gaida mazītiņš konkurss. :) Tātad, aiziet!
15.07.16 • acis, Coty, Douglas, Drogas, L'Oreal, Lancome, Oriflame, Par mani, Rituals, TAG
Savulaik, pāris gadus atpakaļ, modē bija ļoti daudzi TAG raksti un video. TAG ir raksti, kur kāds cits tevi atzīmē, lai tu turpini ar savām atbildēm uz noteiktajiem jautājumiem par kādu saistītu tematu. Līdzīgi kā skolas laikā tās bija anketu dienasgrāmatas, bet tikai šis ir elektroniski. Man ļoti patīk šie raksti, jo tie ļauj uzzināt arī vairākas lietas no autora, ko iespējams neesam iepriekš dzirdējuši. The Makeup TAG ir par kosmētiku kopumā un visu to, kas mums patīk, nepatīk un iedvesmo pērkot, lietojot un dievinot kosmētiku.
11.07.16 • acis, Beauty Blender, Douglas, favorīti, Just, Morphe Brushes, Oriflame, otas, pārskats, seja, Vera Mona
Kopš es rakstu savu dienasgrāmatu, ne reizi, praktiski, neesmu stāstījusi par savu otu izvēli veidojot grimu, taču zinu, ka tas vienmēr ir aktuāls jautājums, jo bieži no svara grima izveidē ir otas forma un materiāls. Nē, nē, nav runa par to, ka visdārgākās otas ir pašas labākās. Nebūt ne. Es uzskatu, ka no svara ir nevis otas, bet meistarība, tāpēc arī vairāki slaveni grima mākslinieki neizmanto visam otas, bet savus pirkstus. Ir otas bez kurām mēs nekādi nevaram, tomēr nekad neesmu uzskatījusi, ka ir nepareizas vai sliktas otas. Vienkārši, ar katru otru ir jāprot sadraudzēties, lai izprastu, kurai tekstūrai un formulai der konkrēta ota. Gadu laikā esmu saskārusies ar daudzām otām, taču tikai nesen esmu spējusi sakomplektēt savu must-have otu komplektu bez kura nevarētu iztikt. Nē, ne jau tikai ikdienai, bet arī reizēs, kad jāveido grims nedaudz svinīgāks, vakaram atbilstošs u.c. notikumiem. Rakstā ir atrodamas otas, kas kļuvušas favorītes tikai nesen, bet ir tādas, kuras laika zobs nežēlojis, tomēr tās ir bijušas uzticami lieliskas.
01.07.16 • Attirance, Biotherm, Daytox, Davines, Dove, Essence, favorīti, Garnier, izlaidums, izlietotie produkti, L'Oreal, Lavera, Makeup Geek, Oriflame, Pharma Nord, Schwarzkopf Professional, Sebamed, The Balm, The Body Shop
Šī gada jūnijs man ir ļoti īpašs mēnesis, jo nekad nespēju iedomāties kā varēja notikt tik daudzas lietas vien nieka 30 dienu laikā. Protams, protams, tas viss saistīts ar manu absolvēšanu par kuru vēl aizvien neesmu uzrakstījusi neko vairāk. Jūnija sākumā es aizstāvējos un jau pēc "nieka" 20 dienām, svinīgajā pasākumā saņēmu rokās to smagi nopelnīto diplomu, kas likās tik tāls sapnis, toreiz, 2013. gadā. Īsti nejutu kā pagāja jūnijs, bet ir tik silta un kņudinoša sajūta pakrūtē par to, ka būdama vienmēr viduvējība, dzīvē esmu kaut ko arī sasniegusi. Negribu te susurot, tas lai paliek citam rakstam.
Lai vai kā, pazūdot laika izjūtai pa dienām, apjautu tikai šodien - eu, taču jāsabildē mēnēsa atskaites labumi. Protams, par izlietot bilanci man ir šoks, bet nu ko var darīt, ka jūnijā dzīvoju tā, pa mākoņiem. Savukārt, uzkrājumi oi, oi cik daudz sanākuši. Nemaz nerunāsim, ka jūnijs bija arī anti-rekorda mēnesis, kad secināju, ka visu šo gadu laikā, kad rakstu blogu nekad nebiju uzrakstījusi mēneša laikā 8 rakstus (tas neattiecas uz februāri). Vienkārši, koooo? Es pati nesaprotu kā tas notika, bet jūlijā to visu kompensēšu.
28.06.16 • lūpas, NYX, Oriflame, pārskats
18.06.16 • 24 stundu skaistuma rituāls, Daytox, Davines, Garnier, Halle Berry, Kiehl`s, L'Oreal, mati, Mixa, MOSSA, Natura Siberika, Oriflame, seja, The Body Shop
Jā, jūnijs jau lēnā garā rit uz beigām un tas nozīmē, ka vasarai vajadzētu ritēt pilnā sparā, bet skatoties aiz loga, vien šķiet, ka esam jau rudeni sagaidījuši. :D
Runājot par ādas kopšanas, tā kā saule mūs pārāk nelutina, tad nedaudz grēkoju un nelietoju SPF aizsargkrēmu, kas man ir devis nelielu iedegumu, lai vismaz neizskatos viegli zilgani bāla (atkal par sevi smejos). Visādi citādi, beidzot atradu kāroto šampūnu, lai vasaras mēnešos matu krāsa tik ātri neizbalē, un uzreiz kā kas, nav jāskrien pie frizieres koriģēt intensitāti.
05.06.16 • Artdeco, Baikal Herbals, Batiste, blogs, Daytox, Douglas, Essence, favorīti, filmas, izlietotie produkti, Joik, Lush, Makeup Geek, Model Launcher, Oriflame, pirkumi, Schwarzkopf Professional, The Balm, Vaseline
Ir pierasts, ka mēneša atskaites publicēju pirmajā mēneša dienā, tomēr šoreiz 1. jūnijs bija man ļoti satraukuma pilna un svarīga diena, jo aizstāvēju bakalaura darbu un tagad pilntiesīgi varu teikt, ka esmu ieguvusi grādu. Protams, pēc tā visa man nācās atgriezties darba ritmā, tāpēc atkal - fotogrāfijas neizdevās izveidot un raksts atlikās par vairākām dienām. Vakar paviesojos 12. klases izlaidumā un tikai naktī atgriezos mājās, tāpēc par to, kas iemīļots, nīsts, jauns un izlietots rakstu tikai šodien.
15.05.16 • 24 stundu skaistuma rituāls, Batiste, Biotherm, Decléor, Dove, Joik, Kiehl`s, L'Oreal, MOSSA, Natura Siberika, Oriflame, Schwarzkopf Professional, Sebamed, The Body Shop, Vaseline, Чистая линия
Maijā ar kosmētikas lietošanu gāja visādi, jo nebija nozīmes, ko lietoju, jo pateicoties uzvilktajam prāta un ķermeņa stāvoklim, viss organisms gāja pa pieskari, bet tik un tā neaizmirsu rūpēties par ādas mitrināšanu un attīrīšanu. Beidzot atsākusi arī esmu lietot SPF ikdienas gaitās un vairāk esmu pievērsusies arī saldeniem un pavasarīgiem aromātiem, kas ziemā man likās traucējoši.
03.04.16 • Alkmene, Artdeco, Aussie, Batiste, Bioderma, Bourjois, Clarins, Coty, favorīti, H&M, izlietotie produkti, Kivvi Cosmetics, Lancome, Lotos Pharma, Maybelline, Nivea, Oriflame, pirkumi, The Body Shop, Wella Professionals
Aprīlis ir klāt un tas man nesīs daudz stresa un rūpju, bet ticu, ka smagumi ikdienā dažkārt ir nepieciešami, lai ar vieglu brīvību pēcāk slaistītos un izbaudītu mieru un labsajūtu. Secinājums: visam dzīvē jābūt balansā. Tāpat kā kosmētikai - ja ir jaunpienācēji, tad ir izlietotie produkti. Domāju, neko jaunu neatklāšu sakot, ka šajā rakstā apkopošu visu, visu, kas marta mēnesī ir atklāts, iepazīts un uzzināts.
31.03.16 • Artemis, Bioderma, Ceano Cosmetics, Clarins, favorīti, Germaine de Capuccini, Kiehl`s, L'Oreal, Lacoste, Laura Mercier, Madara, Model Launcher, Oriflame, Rituals, Schwarzkopf Professional, sezonas favorīti
Tā nu ir, esam ieslīdējuši jaunā sezonā un tas nozīmē, ka laiks nedaudz pagriezt laiku atpakaļ un atsaukt atmiņā visus tos lieliskos produktus, kurus iecienīju lietot ziemas trijos mēnešos.
Jāsaka, ka ādai nebija tik milzīgas problēmas kā citus gadus, kad termometra stabiņš slīdēja uz leju straujāk, bet vienu gan es centīgi piekopu - katru vakaru lietot roku krēmu. Un, es jums varu tagad apgalvot - ka manas rokas un, galvenokārt, jau nagi izskatījās un jutās patiešām labi, kas ir netipiski ziemas sezonai. Jā un, protams, cimdi. Otra lielā lieta ar ko saskaros katru ziemu: sausa galvas āda, bet lai to uzveiktu izmantoju jau pārbaudītas vērtības par kurām arī zemāk pastāstīšu.
29.02.16 • acis, Anastasia Beverly Hills, Artdeco, Dienas grims, Essence, Eveline Cosmetics, grims, H&M, L'Oreal, Laura Mercier, lūpas, mana grima aktualitātes, Model Launcher, Oriflame, seja, Vaseline
Februāris ir mīlestības mēnesis un citi bla, bla, bla, bet man tas nemainīja neko. Ja nu vienīgu, šad un tad uzkrāsoju sārta toņa lūpas (vēl ne pa tēmu, bet iemīlēju skatīties arvien vairāk filmas un ēst fast-food nedaudz pirms pusnakts), bet visādi citādi, ikdienas grims ir tāds pats kā iepriekš, tikai ir produkti, kurus esmu nedaudz pamainījusi vai lietojusi papildus iepriekšējam klāstam.
12.02.16 • Dienas grims, Essence, Eveline Cosmetics, grims, H&M, L'Oreal, Laura Mercier, Oriflame, pārskats, seja
Domāju, ja neesat jauni apmeklētāji manā blogā, tad noteikti zināt, ka esmu viens no retajiem cilvēkiem, kas uzskata, ka L`Oreal True Match tonālais krēms ir viens no sliktākajiem. Tagad ņemot vārdus atpakaļ, uzskatu, ka tieši ATJAUNOTĀ formula šo tonālo krēmu ir padarījusi par lielisku produktu un vienu no lieliskākajiem piedāvājumu no tonālo krēmu sortimenta tieši Drogās.
03.02.16 • acis, Artdeco, Catrice, Essence, Eveline Cosmetics, grims, H&M, L'Oreal, Laura Mercier, lūpas, mana grima aktualitātes, NARS, Oriflame, seja, The Balm
Kur tas laiks, kad pēdējos reizi rakstīju par savām grima aktualitātēm konkrētā mēnesī. Principā nekas daudz jau nav mainījies, tikai produkti ir nedaudz citi un visbiežāk mainās tieši lūpu produkti, bet uzacu zīmulis vēl aizvien uzticami ir tas pats, kas vēl rudenī.
01.02.16 • Artdeco, Artemis, Bioderma, Clarins, Eucerin, favorīti, filmas, izlietotie produkti, Kiehl`s, Laura Mercier, Madara, mūzika, Organic People, Oriflame, pirkumi, Rimmel, Schwarzkopf Professional, Tangle Teezer
Daudzi apgalvo, ka janvāris ir murgu mēnesis, jo nav iespējams vēl pierast, ka ir jauns gads un jaunas apņemšanās :D Janvāra mēnesis ir pagājis diezgan zīmīgi labi gan personīgajā izpausmē saistībā ar universitāti, gan darba sfērā, jo beidzot darbs no mājām ir pārcelies uz biroju, kas ir ļoti labi. Nav jau tā, ka mājās nav forši strādāt, bet tad nav iespēja nošķirt kurā brīdī esmu mājām un kurā brīdī vēl aizvien darbā. Kosmētikas sfērā, es biju "nedaudz" aizrāvusies ar interneta pasūtījumiem. Iegādājos vairākas pasaules kosmētikas mīļu izslavētas lietas, par ko esmu patīkami satraukta, bet ir vēl lietas, kas tikai ceļo pie manis. Nu jā, un pie reizes uz lielajām Asos atlaidēm nopirku sev izlaiduma kleitu. Lai arī algu šoreiz nepažēloju, bet esmu lepna, ka investēju kvalitatīvās lietās nevis izmetu naudu par sliktām lietām.



