Jaunums: Maybelline Volum’ Express Colossal Go Extreme! skropstu tuša

 Jaunākā lielā māsa no Colossal ģimenes ir klāt! Tā ir uzlabota, interesants formas un ultra melna!
Unikālais dubulti izliektais birstītes kātiņš un 20x vairāk kolagēna* piegādā skropstām  
daudz vairāk tušas ekstrēmam apjomam acumirklī. Bez tušas kamoliņiem, garantēts! 
*Salīdzinājumā ar regulāro Colossal.
Ikvienai gribas taču to seksīgo skropstu izskatu, tādu kā mēs to redzam modes skatēs un aktrisēm. Nu pilnīgi baltā skaudība uznāk, un tapēc kosmētika ražotāji piedāvā ikvienai sievietei tiekties uz modeles cienīgu acu skatienu. 
Pirmais, kas jau ir ļoti nepierasti ir birstītes kātiņš, kuram, godīgi, es nejutu nekādu jēgu. Tas ir no tās pašas sērijas ar 180 grādu kustīgajām birstītēm. Nezinu kāpēc, bet priekš manis šis viļņainais birstītes izliekums neko nemainīja. Jā, uz birstītes ir vairāk tušas, bet man tas pat nedaudz nepatīk, it īpaši ja tuša ir tik slapja, jo tas beigās var izveidot tušas kamoliņus.  
Jā, un tas ir vēl viens nē, manā lauciņā, bet nav slikti šai tušai. Man patīk klampīgas skropstas, un tam man patīk tieši tušas ar nedaudz sausāku konsistenci, jo to efektu var ātrāk izveidot. Lai šī tuša būtu perfektā kondīcijā, man ir jāgaida vismaz pusgads. Piemēram, tagad es lietoju vienu Maybelline skropstu tušu no pagājušas vasaras jaunumiem, kas man vēl pagājušajā vasarā ļoti nepatika efekta dēļ, bet tagad ir īsta konfekte!

Pirmo reizi klājot tušu ar šo interesanto birstīti, es nosmērēju visu plakstiņu, bet jau otrā reizē gāja labāk. Man patīk, ka šī tuša ar divām kārtām dod labu efektu, to nedaudz klampīgo efektu, bet ar trešo kārtu būtu jau stipri pa traku. 
Koptēlā:
Es neteikšu, ka tuša ir slikta, bet manā saktījumā tai ir lietas, kas varētu būt labākas. Piemēram, es nevaru apgalvot, ka sievietēm ar plānākām skropstām šī būs ideāla skropstu tuša, tikai tapēc, ka šī tuša spēj mierīgi uztaisīt trīs resnu skropstu efektu, ja skropstu dabiski nav daudz.
Man šī tuša patīk, lai gan ir nedaudz pa slapju. Dienās, kad gribu tādu ikdienas vieglu variantu ar apjomu, tad šī ir tā tuša ko visbiežak izvelētos, bet ikdienā man tā ir par vienkāršu efekta dēļ.

Kopsavilkums
_________________________________________________________________________________
&z


* fotogrāfijas no personīgā arhīva
** šis ir produkta sponsorēts raksts, tomēr visas izteiktās domas ir tikai un vienīgi manis pašas

12 comments

 1. Skaista tu, skaista kaklarota, bet mani kino industrija ir izaudzinājusi un man šāda tipa zirnekļu kājas uz acīm galīgi nepatīk... lai arī skropstas ir melnākas, viņas izskatās retākas un nekārtīgākas :(

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Man gan patīk šādas zirnekļu kājiņas. pat nezinu kad šāda mīlestība radās, jo iepriekš man ļoti nepatika tāds efekts :)

   Dzēst
 2. Šo tušu laidīšu garām, nav priekš manis, bet tu gan izskaties fantastiski starojoša :) Pavasaris galvā, khi?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es domāju, ka šis "starojums" ir no brīvdienām universitātē :)

   Dzēst
 3. Man patīk tušas dizains, bet laikam neiegādāšos. Ļoti skaists koptēls! :)

  AtbildētDzēst
 4. Super skaista kaklarota :))

  AtbildētDzēst
 5. Cool!

  And visiting my blog, too:
  http://beautyblog133.blogspot.ru

  AtbildētDzēst
 6. Manuprāt, izskatās ļoti labi :)

  AtbildētDzēst
 7. Paldies, meitenes, par komplimentiem :)

  Kaklarota ir roku darbs, kop sūtīju no draudzenes.

  AtbildētDzēst
 8. Man šī tuša birst nost un dienas beigās surksts acis. Pagaidām neko labāku par Dior neesmu atradusi.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tādā situācijā, ja acis sūrst, labāk vispār vajadzētu izvairīties no tās firmas tušām, jo ļoti liela iespēja, ka pie vainas ir tieši formula. Skumji, bet patiesība :)

   Dzēst