The Nudes paletes video un konkurss

Sadarbībā ar Maybelline, esmu izveidojusi ar jauno The Nudes paleti divus grimus.
Uzreiz saku, ka šis ir mans pirmais video, kad esmu pilnībā kameras priekšā, tāpēc šoreiz izpaliek runāšanam, neesmu tam vēl gatava. ( un arī ekipējums neatļauj)
Video apskatāms ŠEIT

Šis video tapa konkursam, kurā ir iespējams laimēt Nikon D3300 spoguļkameru. Ja vēlaties mani atbalstīt, tad varat skatīties un kopīgot manu video, tomēr šoreiz tas nav tik svarīgi. Priekš manis šī bija tāda spēle ar gaismām, krāsām un vispār manām spējām kameras priekšā. Tomēr, varu iepriecināt - ar šo konkursu arī jums ir iespējams vinnēt kaut ko, un šoreiz tā ir šī pati lieliskā The Nudes palete, kas jau ar pirmo lietošanas reizi man ir ļoti iepatikusies. Visai informācijai sekojiet Maybelline FB lapai vai mājas lapā.

Kā man sanāca, tas jāvērtē jums, bet atbildu jums jau uzreiz - es vienmēr palikšu uzticīga rakstīšanai vairāk nekā video. Video nav mans lauciņs, bet vismaz bija prieks paspēlēties, un lieku reizi sevi uzkrāsot kameras priekšā. haha


Bez šī svaigi tapušā video un šodien sasniegtiem 150 biedriem Zanda&Life lapai, vēlējos jums uzdāvināt arī nelielu dāvanu konkursā.
Man ir viens jauks Maybelline produktu komplekts, kuru vēlos uzdāvināt.
Tajā ietilpst:
 • Dream Pure BB krēmu (Meduim)
 • Brow Drama uzacu tuša (Dark Brown)
 • Go Extreme Leather Black skropstu tuša
 • Graphic Liner mitrā acu kontūrlīnija
 • Color Elixir lūpu spīdums ( tonis - 135 Raspberry Rhapsody)

Lai piedalītos konkursā caur Raffelcopter ir jāaizpilda daži laukumiņi un iespēja laimēt šo komplektu būs jūsu! Konkurss norisināsies no šīs dienas līdz pat 30. jūnijam.
Veiksmi!
a Rafflecopter giveaway

Ziņu par šo aktivitāti būtu jau garāk publicējusi, svētdien, bet tagad rīkojotot pasākumus, aktīvi darbojoties savā sfērā, tam laika neatliek, jo šobrīd mans darbs ir pārtapis par ikdienu, bet man tas ļoti patīk, tāpēc nesūdzos, tikai informēju.
Ja vēlaties redzēt ar ko īsti es nodarbojos, piesekojiet manai FB lapai, personīgajai vai bloga, tur ir redzamas visas manas aktivitātes.

&z

14 comments

 1. Patika Tavs vakara grima variants :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies!
   Man pēdējā laikā tas ir tās go-to vakara grims, precīzāk metode kā es to veidoju :)

   Dzēst
 2. Ak, tiesam tik jauks video :)

  AtbildētDzēst
 3. Man ļoti patika video! Nesaprotu kāpēc saki, ka video nav tas lauciņš, jo video bija tiešām lielisks. :)

  http://happinessvictim.blogspot.com
  x

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies par labajiem vārdiem! Veidojot video es nejūtut savu būtību, man ir kaut kā neīsta sajūta. Rakstot esmu es pati, bet kameras priekšā nē. Laikam tāpēc es nevaru būt aktrise. :D
   Protams, nākotnē, pēc kāda, laiciņa iespējams izveidošu vēl kādu video, bet pagaidām man pietika :)

   Dzēst
 4. Foršs video! bet visvairāk man patika tie tavi sunīši, tādi ziņkārīgi!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Hollija un Sāra, jā tās ir manas draudzenes, kas visu laiku sēdēja un grozijās tur. :) Daudz kas izgriezsts laukā, bet tur bija daudzi smieklīgi momenti, kur man skrāpēja plecu, lai tik pievēršu uzmanību un vārtijās

   Dzēst
 5. Atbildes
  1. Santa, man ļoti patīk arī Tavs! Paldies mīļš! :)

   Dzēst
 6. Video foršs. Viss kārtībā :) Īpaši vakara grims Tev izskatās ļoti, ļoti labi! Veiksmi! Varu tikai piebilst, ka visas dāmas, kas piedalās šajā pasākumā ir labas un spēcīgas make-up mākslinieces. Man prieks skatīties :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Mīļš paldies! :) Man pašai ļoti patika Absūbējušā zelta (vakara) variants laikam taisīju to uz riktīgu improvizāciju, jo paleti lietoju vien pirmo reizi un nezināju, ko no katra toņa lai gaidu :)
   Visas dāmām tiešām ir labi un forši video! Beidzot mums arī latvietēm ir kārtīgi makeup video!

   Dzēst
 7. Ļoti patika video! Viss skaidri un saprotami. Malacis! ;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies! :) Šajā gadījumā ja runātu pa virsu, tad gan vairs nebūtu tik skaidri :D

   Dzēst