Mēneša favorīti - novembris

Nu kur paliek tie mēneši?! Nē, nu es priecājos, ka nāk svētku laiks, bet man reāli ir grūti pārslēgties visu laiku uz kādu jaunu gadalaiku..
Lai vai kā, novembrī man ir tikai daži kosmētikas favorīti vairāki tādi ne-kosmētikas favorīti, un ja konkrēti, tad dziesmas, bet par tām raksta beigās.


 • Rimmel Moisture Renew lūpu krāsa | 720 Nothing Hill Nude - lielisks silts nude tonis, ko ikdienā var uzkrāsot pat bez spoguļa. Pati lūpu krāsa ir ļoti "trekna" un lūpas nesausinoša. Viennozīmīgi mana favorīte!
 • Garnier Ultimate Beauty Oil ķermeņa eļļa - esmu gandrīz vai jau izlietojusi līdz galam, un man tā patīk nenormāli. Eļļa, kuru uzpūšot ādā iesūcas neticami ātri un tas patīkamais aromāts liegi apskauj ķermeni. 
 • Artdeco Soft Eye Liner waterproof | 84 - man ļoti patīk šo zīmuļu ideja, ka tie ir super mīksti, bet aptuveni pēc minūtes tie nosēžas un tad līnija turas visu dienu. Tonis ārkārtīgi skaists un par noturību dodu 10. Ja interesē šis konkrētais tonis, tad tas ir no rudens kolekcijas. 
 • Lush Dark Angels skrubis/ attīrītājs - pirms dažām dienām jau rakstīju savu sajūsmas pilno rakstu, tāpēc man piebilst vairs nav ko. Tik varu vēlreiz minēt, ka tas ir ideāls sejas skrubis! Raksts šeit

Abu dekoratīvās kosmētikas produktu svači uz rokas un zemāk kā abi produkti izskatās reāli uz sejas.
No ne-kosmētikas favorītiem šajā mēnesī tā lielākoties ir mūzika:
Un vēl viens ne-kosmētikas favorīts - granātābolu sula. Mmm... cik garda!

bučas
&z

5 komentāri

 1. Acu zīmulim fantastiski skaists tonis

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tieši tāpēc tieši ņēmu šo, jo tik unikālu skaistu toni nebiju vēl redzējusi. Laikam viena no rudens kolekcijas pērlēm.. ;)

   Dzēst
 2. Jāaiziet beidzot līdz tam veikaliņam, kur pirki lūpeni :)
  Un jā, Lady Gaga jaunais albums ir iekārtojies uz palikšanu arī manā mūzikas pleilistē, it īpaši tā dziesma ;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Noteikti jāaiziet, ir tā vērts ;)
   Pēdējā laikā man sākusi ir patikt Gagas daiļrade, kaut kas ir mainījies, bet man patīk, pat ļoti!

   Dzēst
 3. zīmulis un lūpene superīgi! :)

  AtbildētDzēst