Labākais, ko ņemt līdzi ceļojumos: miniatūras
17.03.15 • #ExpoBeauty15, Gosh, Kiehl`s, Lovea, Silk Oil of Morocco, Splat, The Body Shop
14.03.15 • #ExpoBeauty15, Dove, Fructis, Garnier, Got2Be, Lush, mati, Silk Oil of Morocco
Es no matiem prasu maz. Tik tiešām! Man galvenie nosacījumi ir - taisni, bet ar kustību un dabiskumu, nevis stīvi taisni, viegli ķemmējami, gludi un paklausīgi, bet es nekad nevarētu iedomāties, lai no saviem matiem kaut ko tādu dabūtu, man vajdzēs kārtīgi papūlēties. Gadiem ejot un mēģinot izprast savu matu struktūru, tikai nesen esmu atradusi savus ikdienas go-to matu veidošanas produktus, jo tikai pliki ar šampūniem un kondicionieriem netikt galā ja mati no dabas ir viļņaini un ļoti pūkaini, līdz ar to arī pasausi.
11.03.15 • Beauty Blender, jaunums, pārskats, seja
Manuprāt, katram skaistumkopšanas mīlim gar ausīm ir gājusi informāciju par šo fenomenālo sūkli, kas daudzu skaistumkopšanas industrijas pārstāvju uzskatus par kosmētikas uzklāšanu ar sūkļiem ir mainījis. Lasot un redzot to cilvēku kvantumu, kas šo švammi burtiski mīl, sāc domāt, bet kas tur ir tik labs?
Jau sen sapņoju turēt rokās šo olu, sapnis piepildījās, un par šo mazo brīnumu esmu gatava izstāstīt savus pārdzīvojumus un piedzīvojumus, un rezumēt vai tiešām šis ir tāds fantastisks produkts.
07.03.15 • Artdeco, Nivea, Organix Cosmetix, Physiogel, seja
Tik mainīgus laikapstākļus kā šogad nevar ciest ne mūsu silto laikapstākļu iekšējais bērns, ne seja (un ķermenis arī), kas no tā visa cieš viss vairāk. Apsārtums, vājprāta sausums vai tieši otrādi - pārspīlēta taukošanās un neizturama nieze, tās ir pašas populārākās pazīmes, kas liecina, ka seja ir satrakojusies. Ar mani tā bija gada sākumā un padziļinoti lietojot pareizo krēmu viss normalizējās. Man ir vairāki krēmi un serumi, dažādiem sejas tipiem, kas palīdzēs atkopt sastresojušos sejas ādu, ja šobrīd cīnāties ar tādu pašu problēmu.
06.03.15 • Artdeco, Beauty Blender, Catrice, Dienas grims, Essence, grims, Maybelline, NYX
Ikdienā jau vairākus mēnešus piekopju vienu un to pašu "grimu", un gribēju jums to atrādīt un savā viedā pierādīt, ka ar dažiem produktiem ir iespējams veltot tikai 10 minūtes izveidot vienkāršu un sakoptu izskatu. Ir nianses, kas katrai var atšķirties, jo katrai sejai ir sava specifika, kas jāievēro, bet zinot savas vainas, es zinu uz ko man ir vairāk jāvelta laiks un uz ko mazāk.
02.03.15 • #ExpoBeauty15
![]() |
| avots |
Nemelošu sakot, ka tur pēdējos divus gadus nav bijis, ko darīt, jo cik es biju, visu laiku bija vilšanās, bet šogad pateicoties organizatoru kreatīvajām idejām, beidzot kaut kas notiek interesantāks un jaukāks. Šoreiz organizatori rūpējas vairāk par to, lai apmeklētājiem būtu interesanti, jo kā jau zinām šāda veida izstādes jau sen vairs neapmeklē tikai meistari un nozaru speciālisti, bet arī parastie mirstīgie cilvēki, kuru kategorijā ietilpstu arī es, un man dažkārt šķiet, ka tā izstāde ir paredzēta tikai pro meistariem, a kur paliek informācija citiem cilvēkiem - skaistuma mīļiem?
Tāpēc šogad, beidzot, top vērienīgs projekts, kas prasīs daudz mana un citu manu kolēģu laiku, lai mēs kā skaistuma vēstneses Expo Beauty laikā rūpētos arī par skaistuma mīļotājiem, gluži tādiem pašiem kā mēs, tāpēc šogad, pirmo reiz Latvijā tiks rīkots skaistuma blogeru salidojums, kur mēs, vairākas burvīgas dāmas, 28. martā būsim kopā ar jums no 14 - 16 pastāstīsim un parādīsim interesantas lietas, un parunāsimies par skaistumlietām, tikai šoreiz ne jau virtuāli, bet gan aci pret aci.
Nemelošu sakot, ka esmu nenormāli straukusies, jo tas ir kā tāds pirmais kucēns, kad nezini ko darīt, bet es esmu ārkātīgi saviļņota par iespēju satikt jūs, kas tik cītīgi lasa manu blogu jau vairākus gadus. Beidzot jums būs iespēja ar mani parunāties ilgāk ne tikai skrienot garām uz ielas vai veikalā. :)
Informācija noteikti tiks papaildināta un drīzumā sākšu arī stāstīt par interesantajiem jaunumiem, kas gaidāmi šī gada Expo Beauty izstādē.
&z
01.03.15 • Avon, Babor, Batiste, Catrice, Dove, Essence, favorīti, Garnier, Institut Esthederm, izlietotie produkti, Kiehl`s, Maybelline, Natura Siberika, Nivea, Physiogel, pirkumi, Sally Hansen, Stenders, The Body Shop
No šī mēneša esmu izlēmusi visus garos palagus sašūt kopā vienā milzenī, un pirmajā mēneša dienā vienkopus stāstīt par izlietotajiem produktiem, favorītiem un arī pirkumiem, jo jūtu, ka ne jums gribas klikot baigi uz diviem rakstiem, ne man veikt papildus ierakstu tāpēc, tagad viss ir kopā, un varbūt tādā veidā iemācīšos stāstīt par lietām īsāk.

