Essence PR pasākums - 12.04.2012

Sveikas!

Nu jau eiforija ir beigusies un tagad ir jāsāk beidzot rakstīt par to, kas īsti vakar notika Essence PR pasākumā un kāda vispār kopumā bija mana diena.

No rīta man īpaši neveicās, jo nogulēju ilgāk par 40 min. nekā man vajadzēja. Tātad man rīts sākās nelielā steigā. Tā kā neesmu no tiem cilvēkiem, kas spēj pirms kāda pasākuma kaut ko ieēst, iekodu vieglus salātus.

Tad sekoja brauciens uz Rīgu, Rīgā ierados 10.20. Ar Santu jau iepriekš runājām, ka satiksimies ātrāk, lai kopīgi varētu doties uz Eurokos. Iedamas uz Eurokos mēs tā aizrunājāmies, ka gandrīz vai pagājām garām! Protams, es nevarēšu nepiebilst to, ka es esmu nenormāli priecīga par to, ka man bija iespēja satikt Santu, jo lasot tikai bloga ierakstus nevar spriest par cilvēku 100%. Tagad toties zinu, ka viņa ir lieliska sarunu partnere un vispār ļoti mīļš cilvēks. Man pat bija tāda sajūta, ka mēs jau vairākus gadus esam draudzenes un tagad pēc ilga laika esam atkal satikušās.

Ieejot tādā veikalā, kur esmu pirmo reizi, es nedaudz apstulbu, jo nezinu vēl, kas un kur stāv. Nopirku sev Catrice vaigu sārtumu persiku tonī
Catrice šampanieša krāsas acu ēnas
 un acu ēnu otiņu

 Izejot no Eurokos izlēmām, ka tā kā mums vēl bija daudz laika aiziesim uz Ķērienu par kuru tik daudz raksta. Godīgi sakot, šoreiz laikam nemaz nebija tik liela izvēle kā varbūt gribējās. Nopirku GOSH acu ēnas
Manhattan tonālā krēma testerīti
 Manhattan pūderi testerīti
 Sally Hansen līdzekli ātrākai nagu augšanai
Nevienu produktu neesmu vēl mēģinājusi, bet drīzumā izveidošu apkopojošu rakstu.

Nu labi, tagad sākšu beidzot rakstīt par Essences pasākumu.

Kad ieradāmies, es un Santa, Essence Latvija pārstāve Natālija mūs ļoti laipni sagaidīja. Tā kā ne reizi nebiju bijusi vēl tajā YoYo saldējuma kafejnīcā, pirmais, ko ievēroju bija interjers. Tas bija krāsains, spilgts, gluži kā cilvēka sapņi. Iesākumā nebija nemaz tik daudz cilvēki vēl sanākuši. Kad gājām ieņemt savas vietas ieraudzīju nenormāli lielisku prezentiņu no Essence – pierakstu bloku un pildspalvu ar viņu emblēmu.

Blociņam aizmugurē bija jauka frāze
Un tad jau drīz atnāca Līga. No sākuma es viņu neatpazinu, jo nekad nebiju viņu satikusi. Viņa izrādījās ļoti atvērts un atraktīva cilvēks.

Prezentāciju vadīja Cosnova pārstāve, kas runāja angļu valodā, bet viss tika tulkots uz latviešu valodu arī. Tas liecina par ļoti labu sagatavotību šim pasākumam. Ja kāda nezin Cosnova ir kompānija, kas ražo Essence un Catrice kosmētiku.

Iesākumā tika parādīts neliels video par Essence kosmētiku. Doma bija tāda, ka Essence ir it visur – mājās, darbā, sapņos u.c.

Pašās beigās izskanēja ļoti skaista frāze.
Tulkots -
Mans prieks! Mans draugs! Mana Essence!
Pa starpai tika stāstīts par to cik valstīs Essence ir populāra, pagaidām Latvija nav atzīmēta ar dzelteno punktiņu. Ļoti ceru, ka nākamgad jau būsim atzīmēti ar dzeltenu punktiņu, kas nozīmētu, ka Essence Latvijā ir ļoti populāra, t.i LV liels noiet šai kosmētikai.

Essence pārstāve prezentēja trendus 2012 gadam.

Acīm:
Grims ir košs un ļoti krāsains
kopēts no

Garas skropstas
kopēts no
Un tām kurām nepatīk koši un uzkrītoši toņi, ir iespēja iegādāties pasteļtoņos acu ēnas, kas arī ir ļoti moderni.

Lūpas:

Eiropā atzīst dabīgas lūpas, tādēļ vislielākais pieprasījums ir uz matētajām lūpu krāsām.
attēls kopēts no
Populāri ir arī tintētie (tinted) lūpu spīdums. Tas ir tā – uz lūpām ir pamanāms viegli ietonēts mirdzums, kas padara lūpu toni dabīgāku.
attēls kopēts no
Un ,protams, populāri ir arī topper lūpu produktu.

Seja:

Ne tikai Eiropā, bet visa pasaulē tagad vispieprasītākie tieši ir tonālie krēmi, kas spēj adaptēties sejas tonim un galvenais, ka ir ar SPF.
attēls kopēts no
Šo pavasar Essence izlaiž bāzi grimam. To var izmantot zem tonālā krēma un var arī klāt vienu pašu, jo tā ir nedaudz tonēta. Tā maksās – Ls 3.10. Pieejami būs 2 toņi.

Bez vaigu sārtumiem jau gan neiztiksim it īpaši pavasarī. Essence piedāvā gan pūderveida vaigu sārtumus, gan arī želejveida.

Nagi:

Par šo daļu prezentētāja īpaši iesaucās, jo mēs jau visi zinām, ka Essence nagu lakas ir ļoti labas un kvalitatīvas par pieejamu cenu.

Modē ir košas krāsas un arī nude toņi. Viņi ražo nagu lakas ikvienai gaumei.
attēls kopēts no
attēls kopēts no
Nebija laiks, lai izveidotu pašai savas bildes, bet apsolos likt savas tad, kad likšu rezumējošos rakstus!

Nedaudz vēl info par Essence:

Pēc gada tiek nomainīt vismaz 50% no visa sortimenta, tas nozīmē, ka Essence nekad nesēž uz vietas, bet gan turpina attīstīties un pilnveido savu sortimentu.

Vidējā cena Essence kosmētikai ir Ls 1.50, tas nozīmē, ka ir iespēja iegādāties ikvienai meitenei/sievietei.

Essence kosmētika ir paredzēta vecuma grupā no 20 – 25 gadi, bet sākoties 25 un uz augšu Catrice kosmētika.

Cosma – Essence seja. Tā ir labākā draudzene ikvienai meitenei/sievietei. Vienu mirkli tā var būt trausla kā balerīna, bet nākamajā pancīgi roķīga.

Gada laikā tiek izlaistas vidēji 24 limitētās izlases.

Latvijā Essence tiek tirgota Drogas veikalos 46 vietās Latvijā.

2-8 nedēļu laikā tiks izveidota Essence mājas lapa LV versijā. Pats interesantākais ir tas, ka tajā mājas lapā būs iespēja aplūkot tieši tos produktus, kas pārdodas Latvijā.

Beidzoties prezentācijai ikvienai, kas piedalījās šajā pasākumā bija iespēja iet un izveidot manikīru vai grimu. Es, protams, gāju, lai man izveido grimu. Par manikīru jāprasa Naktsmeitai, jo viņa gāja taisīt nadziņus. Žēl, ka īsti nemaz pēc tam nepamanīju kā tas francītis izskatījās.
            Nessmu vēl ieguvusi bildes, kad mani grimēja. Ceru, ka Santa būs tik jauka un man viņas atsūtīs!:D

Man izveidoja lielisku dienas grimu brūnos toņos. Vizāžiste visu darīja ļoti profesionāli un akurāti. Viņa sniedza visas atbildes uz maniem jautājumiem. Šis dienas grims ļoti izcēla manu acu krāsu, acis uzreiz kļuva pamanāmākas.

Es ļoti atvainojos par to briesmoni, kas sēž uz mana zoda. Pavasaris dara savu!

Izveidojot grimu gāju pie Essence stenda, kur varēja ņemt jeb kādus produktus, kas patīk. Nu, protams, es nevarēju atturēties kārdinājumam, tādēļ paņēmu diezgan daudz produktiņus. Par visiem iegūtajiem produktiem tuvākajā laikā izveidošu rezumējošu rakstu, kurā visu notestēšu. +somiņa, kas bija ielikta lielajā goody bag ar jaunumiem no Essence

Ārprāts! Es tagad atklāju, ka jau pārāk gari izplūstu, bet ir ļoti daudz ko stāstīt!

Piemetināšu tikai to, ka vēl visiem apmeklētājiem bija iespēja nogaršot jebkuru saldējumu no YoYo kafejnīcas par velti. Diemžēl nepagaršoju nevienu lielisko brīnumu, bet nekas, ceru, ka tur vēl atgriezīšos!
Prezentāciju apmeklēja aptuveni 25 – 30 cilvēki. Starp tiem bija arī Cosmopolitan, Joy, Santa, Rīgas Viļņi galvenās redaktores.

Saku no sevis milzīgu paldies pasākuma organizētājiem, Natālijai un visiem citiem, kas piedalījās šajā pasākumā par lielisku atmosfēras radīšanu. Un ,protams, saku lielu paldies arī Santai un Līgai!

Ceru, ka jums patika šis detalizētais apskats no šī pasākuma. Diemžēl neņēmu līdzi fotoaparātu, tādēļ nav nekādu bilžu no manis pašas.

bučas visiem
&z


21 komentārs

 1. Mmmm, skatos, ka diezgan daudz produktiņus dabūji! Ceru, ka drīzumā būs rakstiņi.
  :)

  AtbildētDzēst
 2. heh, tev ir vairāk :) Fuf manai sirdsapziņai :))0

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. :D
   Es jau nobijos, ka būs pārāk garš, bet nu nav tik traki!

   Dzēst
 3. Baigi jauks pasākums izklausās, pēc tādiem pozitīviem aprakstiem man arī tur būtu gribējies būt :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es domāju tur ikviena gribētu atrasties!:)

   Dzēst
 4. catrice rakstās ar "c",bet tas tā. ;D :)

  lielisks pasākums bijis,tā izskatās,malači meitenes. :))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Neviens firmas nosaukums nerakstās ar mazo burtu, bet ar C man ir uzrakstīts. Varētu būt, ka es neredzu kur tā kļūda ir.:)

   Jā, pasākums bija fantastisks, vairāk tādus!!

   Dzēst
  2. Paldies, sapratu, kur mana kļūda!:)

   Dzēst
 5. Paldies, mīļā, arī Tev. :)
  Diena patiešām bija izdevusies. Un gaidu no Tevis rakstiņus par Essence produktiem :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Šodien taps jaunais rakstiņš par produktiem!:)

   Mums tik tiešām gāja labi, es ilgi atcerēšos šo pasākumu!
   p.s. ieej savā e-pastiņā, vēstule no manis:D

   Dzēst
 6. Prieks ka jūs pavadījāt tik lieliski laiku. Ar nepacietību gaidu jaunus rakstus. Mani ļoti ieinteresēja Fruity kolekcija :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ja ir interese ar to varu arī sākt, bet vispār bija doma sadalīt pa sekcijām - acis, seja, nagi, lūpas!:)

   Dzēst
  2. Ļoti laba ideja :)

   Dzēst
  3. Jau top! Iedalīju pāris produktus citām, lai palīdz testēšanā, jo vienai diezgan pagrūti būs notestēt tos visus produktus, kas man ir!:D

   Dzēst
  4. Manuprāt, tā ir labāk ja sadala pa daļām!:)
   Gaidīsim.

   Dzēst
 7. You really make it seem so easy with your presentation but I find
  this matter to be actually something which I think
  I would never understand. It seems too complicated and extremely
  broad for me. I am looking forward for your next post, I'll try to get the hang of it!
  My webpage alabama football news

  AtbildētDzēst
 8. Very nice article. I absolutely love this website.
  Keep it up!
  Also visit my web-site :: bbc football transfer news arsenal

  AtbildētDzēst